14+
věk
1-4
počet hráčů
60-120 min.
herní doba

Pán Prstenů: Karetní hra

Fantasy Flight Games


Netradiční karetní hra z atraktivního prostředí románu Pán prstenů kompletně v češtině!

„Nám nepřísluší zvládnout všechny zvraty světa, jen udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme postaveni, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom my nerozhodneme.”
—Gandalf, Návrat Krále

 


ERRATA REVIDOVANÉHO VYDÁNÍ

Pravidla, update 28.2.2022


UPOZORNĚNÍ! Veškerá výuková videa, která najdete na této stránce vycházejí z původního Core Setu pro 2 hráče. Revidovaný Core Set z roku 2022 umožní hrát hru až 4 hráčům (na to byly dříve potřeba 2 Core Sety). Veškerá dříve vydaná rozšíření a případná budoucí rozšíření jsou navzájem kompatibilní s oběma Core Sety.

NOVÝ OBSAH PRO MAJITELE PŮVODNÍHO CORE SETU KE STAŽENÍ:

Karty které nebyly součástí původního Core Setu

Záznamník kampaně


V karetní hře Pán prstenů hráči svolají skupinu dobrodruhů, kteří se pokoušejí plnit nebezpečné úkoly při výpravách po Středozemi. Hrdinové celé Středozemě, od obyvatel Kraje, přes Temný hvozd, až po mocná království Gondoru a Rohanu, se spojí, aby se postavili hrozbě Temného pána, Saurona. Pán prstenů: karetní hra je kooperativní hra určená pro 1 až 4 hráče, kteří spolupracují a plní úkoly dané scénářem.

V dalších rozšířeních této karetní hry najdete nové karty a úkoly. Budete si tak moci upravovat tuto základní sadu nebo vytvářet vlastní originální balíčky karet a zažívat tak nová a nová dobrodružství!

 

Pán prstenů: karetní hra obsahuje v základní sadě přes 300 karet. 

Pán prstenů: karetní hra je hra plná hrdinů, nebezpečných putování a dobrodružství, odehrávající se v zemích popsaných v mistrovském fantasy románu J. R. R. Tolkiena, Pán prstenů. Hráči se ujímají role skupiny hrdinů, kteří se pokoušejí plnit nebezpečné úkoly. Ty se odehrávají v rozpětí 17 let: od oslavy Bilbových 111. narozenin (a Frodových 33.) po dny těsně před tím, než Frodo opustí Kraj. Hra neopakuje klasický Tolkienův příběh, ale poskytuje hráčům spoustu možností – postavy, prostředí, nepřátele, události, předměty, artefakty, scénáře – jak zažít nová dobrodružství s postavami a v prostředí z oblíbeného Pána prstenů v tomto historickém období ve Středozemi. Na rozdíl od většiny karetních her, kde hráči bojují proti sobě vzájemně, je Pán prstenů: karetní hra kooperativní – hráči tedy spolupracují a soupeří se scénářem, který běží v průběhu hry. V každé hře se pokoušejí projít přes určitá setkání, nepřátele a úkoly daného scénáře a vítězí nebo prohrávají jako tým.

Více informací najdete na fanouškovském webu http://pan-prstenu.funsite.cz/ 


Společenstvo prstenu - rozšíření 

Přidejte se k Frodovi Pytlíkovi a jeho společníkům na počátku legendární výpravy s cílem zničit Jeden prsten a porazit Saurona. Na každém kroku cesty vás budou čekat nástrahy a překážky, jako jsou proradní Skurut-haiové, Strážce pod hladinou, Balrog nebo děsiví Nazgûlové. Pán prstenů: Rozšíření ságy Společenstvo prstenu přináší šest scénářů, během kterých si znovu prožijete dobrodružství hrdinů Společenstva prstenu, jak je znáte z prvního dílu epického příběhu Pán prstenů z pera J. R. R. Tolkiena. Mimo to nabízí rozšíření více než 60 herních karet a karet hrdinů, se kterými můžete sestavit nebo doplnit balíčky karet pro libovolný ze scénářů či kampaní Pána prstenů: karetní hry. Rozšíření obsahuje všechny karty, které byly součástí originálních rozšíření Černí jezdci a Cesta ztemní (nikdy nevyšly v českém jazyce) – vše pohodlně v jednom balení.

PROŽIJTE ZNOVU OKAMŽIKY Z KLASICKÝCH ROMÁNŮ
Zapojte se do stěžejních okamžiků z knihy Společenstvo prstenu, jako je např. úprk před Černými jezdci, průchod Doly Morie nebo rozbití Společenstva.

STAŇTE SE NOSITELI JEDNOHO PRSTENU
Zapojte do hry mocný Jeden prsten, díky kterému můžete svůj tým rozšířit o nového hrdinu ze sféry Společenstva!

SESTAVTE NOVÉ BALÍČKY KARET
Objevujte nové strategie a kombinace sestavením nebo rozšířením svých balíčků o více než 60 herních karet a karet hrdinů!


Dvě věže - rozšíření

Přidejte se k Aragornovi, Legolasovi a Gimlimu, kteří bojují proti Sarumanově proradnosti, zatímco Frodo se blíží k nebezpečné zemi Mordor na své legendární výpravě k Hoře osudu!
V tomto rozšíření ságy Pán prstenů: Dvě věže najdete šest scénářů, díky kterým můžete prožít dobrodružství z románové předlohy Dvě věže, druhého dílu ságy Pána prstenů od J. R. R. Tolkiena. Toto rozšíření navíc obsahuje více než 60 herních karet a karet hrdinů, které lze použít k sestavení nebo vylepšení herních karetních balíčků Pána prstenů: karetní hry.
Toto rozšíření obsahuje všechny karty původně obsažené v rozšířeních Sarumanova zrada a Země stínu (nikdy nevyšly v českém jazyce), které nyní najdete v jedné krabici.

HRAJTE PODLE KNIŽNÍ PŘEDLOHY
Zúčastněte se klíčových událostí Dvou věží, jako je bitva o Helmův žleb, přepadení Haradských mužů v Ithilienu a setkání se smrtící Odulou.

DOBRODRUŽSTVÍ POKRAČUJE
Navažte na dobrodružství, kterým jste skončili v rozšíření ságy Společenstvo prstenu v režimu kampaně a pokračujte v cestě ságou Pána prstenů!

SESTAVTE SI NOVÉ HERNÍ BALÍČKY
Objevte nové strategie a kombinace sestavením nebo vylepšením svých balíčků s více než 60 herními kartami a kartami hrdinů!

 

 
                     

COOKIES